Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Konkurs Rzecznika Praw Dziecka
dodano: Czwartek, 4 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
#SzkołaPamięta
dodano: Czwartek, 28 października 2021 przez: Kamila Mazur
Koniec października to szczególny czas. Uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić pamięć poległych w walce o niepodległość Polski. W tym celu udali się na cmentarz parafialny i zapalili znicze na mogiłach powstańców wielkopolskich oraz Grobie Nieznanego Żołnierza.
Przerwa na czytanie
dodano: Czwartek, 28 października 2021 przez: Kamila Mazur
27 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Przerwa na czytanie. Tego dnia podczas przerw śródlekcyjnych uczniowie klas 1-8, nauczyciele i pracownicy szkoły czytali swoje ulubione książki. Na ławeczkach, na korytarzach, w salach lekcyjnych - każde miejsce było dobre, żeby czytać. Zaczytani uczestnicy mogli wykonać sobie zdjęcie z barwnymi skrzydłami, które przygotowali uczniowie starszych klas.
Uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami wybrali się do Rogalowego Muzeum Poznania- żywego centrum poznańskiej tradycji i kultury 🥐🥐🥐
dodano: Wtorek, 26 października 2021 przez: Kamila Mazur
W miłej i zabawnej atmosferze uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w pokazie wyrabiania rogali Świętomarcińskich. Uczniowie chętnie wyrabiali ciasto oraz faszerowali specjalnym nadzieniem. Warsztaty dały również możliwość zapoznania się z elementami gwary poznańskiej oraz historią świętego Marcina. Na zakończenie wszyscy otrzymali Certyfikaty Rogalowego Czeladnika i skosztowali rogali Świętomarcińskich. Uczniowie zaopatrzyli się także w pamiątki z muzeum.
Wyniki międzyszkolnego projektu komunikacyjnego
dodano: Poniedziałek, 25 października 2021 przez: Kamila Mazur
<>21 października w Szkole Podstawowej w Mieścisku odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego projektu dotyczącego komunikacji drogowej. Głównym organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Jednostek Samorządu Terytorialnego “Komunikacja” pod patronatem wicestarosty powiatu wągrowieckiego Pana Michała Piechockiego. Celem wyżej wymienionego projektu była promocja wiedzy oraz umiejętności w zakresie zasad i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach konkur
Europejski Tydzień Sportu Szkolnego - Wyniki
dodano: Piątek, 22 października 2021 przez: Kamila Mazur
Gratulacje dla @Hanna Napierała oraz wszystkich uczniów zaangażowanych w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Szkolnego 🏆🎖⚽️

Wyniki
Archiwum wiadomości: 2021/2022 [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium