Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Konkursy Bożonarodzeniowe
dodano: Poniedziałek, 22 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
Rada Rodziców zaprasza do wzięcia udziału w konkursach.
#SzlachetnaPaczka2021 ❤️❤️❤️
dodano: Poniedziałek, 22 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
<>✔ Wolontariusze Szkoły Podstawowej Milenium oraz społeczność Przedszkola Mali Odkrywcy włączają się w akcję SZLACHETNA PACZKA. W tym szczególnym okresie każdy z nas może przyczynić się do wsparcia osób będących w niedostatku czy innej sytuacji trudnej z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiednich warunków sanitarnych. W tym roku planujemy pomóc panu Janowi. Od wtorku 16 listopada na parterze będzie ustawiony karton, w którym można zostawi
Warsztaty profilaktyczne z Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu 🚓🚔😊👮‍♀️👮‍♂️
dodano: Poniedziałek, 22 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
W środę 17.11.2021 r. naszą szkołę odwiedziła starsza sierżant Anna Perła, profilaktyk społeczny z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii KPP w Wągrowcu.

Pani policjantka rozmawiała z młodszymi dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze, w szkole i w domu. Mówiła o tym, jak reagować w sytuacjach zagrożenia, do kogo zwracać się z prośbą o pomoc. Przekazała także dzieciom zawieszki odblaskowe, których noszenie znacząco poprawia widoczn
#dlakażdegodziecka 👶🧒👦👧🧑🤷‍♀️💁‍♀️🙆‍♂️
dodano: Piątek, 19 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
<>20 listopada to rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka, najważniejszego dokumentu poświęconego dzieciom.
W tym szczególnym dniu dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników, tych których prawa często są łamane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji.
19 listopada uczniowie  założyli ubrania  w kolorze nie
1️⃣st Engish Song Festival 🎧🎼🎤
dodano: Wtorek, 16 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
15 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Popowie Kościelnym odbył się pierwszy międzyszkolny konkurs English Song Festival organizowany przez naszą szkołę i p. Wiktorię Muszyńską. Umiejętności wokalno - językowe zaprezentowało 13 uczestników ze Szkoły Postawowej w Popowie Kościelnym i Mieścisku. Rywalizacja była zawzięta i Jury miało niełatwe zadanie z wyłowieniem zwycięzców.

Po burzliwych naradach Jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce -
Warsztaty przyrodnicze
dodano: Wtorek, 16 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
<>Jak ważna w dzisiejszych czasach jest edukacja przyrodnicza nikomu nie trzeba przypominać!
Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Nadleśnictwa Durowo- panią Barbarą Thomas - Trybus. Tematem spotkania były różne formy ochrony przyrody na terenie naszego kraju, ale w szczególności te, które występują niedaleko nas jak np. Wielkopolski Park Narodowy, Rezerwat Przyrody "Dębina" czy Rezerwat Śnieżycowy Jar.  <>Z nas
Archiwum wiadomości: 2021/2022 [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium