Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Nasza kadra
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Nasza kadra
Naszą kadrę stanowią nauczyciele świetnie wykształceni, oddani swoim podopiecznym, prawdziwi pasjonaci, którzy swoim entuzjazmem do wykonywanej pracy i życia potrafią zarazić każdego ucznia. Traktują oni swój zawód jako misję specjalną. Nie tylko wprowadzają dzieci w świat wiedzy i poszczególnych dyscyplin naukowych, ale przede wszystkim uczą, jak żyć, jak stawać się każdego dnia lepszym człowiekiem, jak rozpoznawać i rozwijać swoje talenty.

Dyrektor
mgr Justyna Nawrot
Jestem absolwentką Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu. Tytuł magistra filologii polskiej uzyskałam w zakresie dwóch specjalności – nauczycielskiej i edytorskiej. Od 2001 roku zawodowo jestem związana ze szkolnictwem. Przez 11 lat uczyłam języka polskiego w Gimnazjum nr 2 w Murowanej Goślinie, gdzie prowadziłam również warsztaty dziennikarskie, opiekowałam się szkolną gazetką, organizowałam różnego rodzaju konkursy polonistyczne. W latach 2012-2013 pracowałam w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu, zajmując się egzaminem gimnazjalnym z języka polskiego. 1 września 2013 r. rozpoczęła się moja przygoda w Grupie Edukacyjnej Milenium. Powierzono mi prowadzenie Szkoły Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym, a szkoła tym samym stała się kolejną placówką edukacyjną prowadzoną przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą. Mam nadzieję, że przy pomocy grona pedagogicznego, pracowników obsługi szkoły oraz we współpracy z rodzicami i organem prowadzącym uda mi się jak najlepiej podołać temu niełatwemu zadaniu.
Edukacja Wczesnoszkolna, Biologia
mgr Patrycja Borysiak (III, V, VI, VII, VIII)
Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku – biologia i przyroda. Ukończyłam również studia z zakresu wychowania przedszkolnego i nauczania wczesnoszkolnego. Nieustannie wzbogacam swój warsztat pracy, biorąc udział w różnych szkoleniach, kursach czy warsztatach, pogłębiając wiedzę na temat rozwoju dziecka.
Jestem osobą otwartą i pogodną, dzięki czemu szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. W swojej pracy staram się również być stanowcza i konsekwentna. Interesuję się muzyką i przyrodą. Podczas wspólnych zajęć z grupą 5-6 latków z ciekawością odkrywamy świat muzyki, roślin i zwierząt. Każdy dzień przynosi nam coś nowego, a ja staram się, aby był on pełen przygód. Nie tylko ja przekazuję maluchom wiedzę o otaczającym ich świecie, ale również oni uczą mnie nowych rzeczy. Ogromną satysfakcję sprawiają mi uśmiechnięte buzie oraz widoczne postępy moich wychowanków.
Edukacja Wczesnoszkolna, język polski
mgr Edyta Bogdańska (I, VII)
O pracy w zawodzie nauczyciela marzyłam będąc jeszcze kilkunastoletnią dziewczynką. Z sentymentem wspominam założone przeze mnie zeszyty – dzienniki lekcyjne czy też popisaną od kredy szafę w moim pokoju, która z powodzeniem zastępowała mi tablicę szkolną. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają.
Jestem absolwentką Studium Nauczycielskiego w Gnieźnie i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze (kierunek: pedagogika, specjalność: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna). Ukończyłam też studia podyplomowe w zakresie polonistyki na Akademii Bydgoskiej i kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki w ODN UNI-TERRA w Poznaniu. Moja przygoda z dziećmi trwa już 20 lat. Przez ten cały czas miałam możliwość pracować m. in. z dziećmi w wieku przedszkolnym wczesnoszkolnym, a ostatnie lata uczyłam języka polskiego w klasach IV-VI i prowadziłam indywidualne zajęcia rewalidacyjno- wychowawcze z dziećmi upośledzonymi umysłowo w stopniu głębokim. Teraz z wielką radością, po kilkuletniej przerwie powróciłam do pracy z młodszymi dziećmi i objęłam wychowawstwo wspaniałych pierwszoklasistów. Prowadzę też bibliotekę szkolną. O czym marzę dziś? O tym, aby zawód, który wykonuję przynosił mi nieprzerwanie zadowolenie i ogromną satysfakcję, a o moich wychowankach mówiono to uczniowie na medal!
Język angielski
. Wiktoria Muszyńska (I-VII)
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu , gdzie studiowałam filologię angielską (studia I stopnia) . Pragnę rozwijać swoje umiejętności, dlatego rozpoczynam studia podyplomowe kierunek: dydaktyka języka angielskiego na czym nie zamierzam poprzestać swojej edukacji. Nauka języka angielskiego już od najmłodszych lat była dla mnie przyjemnością, dlatego postanowiłam kształcić się właśnie w tym kierunku. Chociaż moja przygoda w zawodzie nauczyciela dopiero się rozpoczęła już daje mi dużą satysfakcji. Wiele radości sprawia mi kiedy z lekcji na lekcje dostrzegam postępy uczniów. Mam w sobie pełno zapału do pracy z dziećmi. Chciałabym, żeby moi uczniowie dostrzegli jak ważna jest znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach. Mam nadzieję, że lekcje języka angielskiego odbywające się w przyjaznej atmosferze będą przyjemnością dla wszystkich uczniów naszej szkoły.
Język polski
mgr Beata Smarsz (IV, V, VI, VIII)
Jestem nauczycielem języka polskiego z dwudziestoletnim stażem. Ukończyłam filologię polską na UAM w Poznaniu. Doświadczenie w pracy z uczniami zdobywałam, ucząc w szkole podstawowej, gimnazjum i technikum.
Dzięki mojej nauczycielce, która zaraziła mnie pasją do literatury, zostałam polonistką. Lubię swój zawód i staram się moich uczniów zachęcić do czytania i uwrażliwić na piękno języka polskiego. Największą satysfakcją w pracy są dla mnie sukcesy uczniów na konkursach oraz egzaminach.
Przyroda, geografia
mgr Małgorzata Dudek (IV, V, VI, VII, VIII)
Ukończyłam studia geograficzne na Wydziale Geograficzno-Geologicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam kwalifikacje do uczenia przyrody. Obecnie uczę przyrody w tutejszej szkole i geografii w gimnazjum. Swoją życiową przygodę jako nauczyciel zaczęłam w nauczaniu początkowym bardzo dawno temu. Jestem dowodem na to, że marzenia się spełniają, ponieważ od najmłodszych lat chciałam zostać nauczycielką. Przekazywanie wiedzy, odkrywanie i doświadczanie wspólnie z uczniami oraz rozbudzanie zainteresowań i dzielenie się swoimi pasjami z innymi to główny cel mojej pracy. Uwielbiam piesze wędrówki po górach, interesuję się geologią i astronomią. W wolnych chwilach lubię patrzeć w rozgwieżdżone niebo, obserwować ciała niebieskie przez teleskop i próbuję zarazić tym co robię swoich wychowanków.
Wicedyrektor, Matematyka, Fizyka
mgr Wiesława Pakulska ( IV, V, VI, VII)
Jestem nauczycielem dyplomowanym z 16-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia wyższe magisterskie na kierunku fizyka, podyplomowe z matematyki na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz z zakresu informatyki z technologią informacyjną w GSW Milenium w Gnieźnie.
Praca z dziećmi i dla dzieci daje mi ogromną satysfakcję, ale także zobowiązuje do podnoszenia własnych umiejętności oraz poziomu pracy na rzecz całego środowiska szkolnego. Ucznia traktuję podmiotowo, doceniam jego wkład pracy na miarę jego możliwości oraz staram się zrozumieć jego potrzeby.
Wychowanie fizyczne
mgr Hanna Napierała
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu o specjalizacji Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studiów uzupełniających magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Swoją wiedzę stale poszerzam, uczestnicząc we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach. Umiejętności pedagogiczne rozwinęłam już w trakcie studiowania, będąc wolontariuszką w ośrodkach dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Już od ponad roku jestem także wychowawcą w świetlicy socjoterapeutycznej działającej w ramach programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Prowadzę zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, poznawcze, edukacyjne oraz profilaktyczne. Moja praca jest dla mnie pasją, a każdy kolejny dzień okazją do podejmowania wyzwań.
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2024 by Dział IT GSW Milenium