Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
#pytanieoPowstanie Obchody Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego tuż-tuż!
dodano: Środa, 1 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
<>Nie możemy się doczekać, dlatego już teraz ruszamy z akcją #pytanieoPowstanie, skierowaną do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych!

Jesteś uczniem i chcesz dowiedzieć się o Powstaniu Wielkopolskim czegoś więcej? A może jesteś nauczycielem, a Twoi uczniowie zasypują Cię pytaniami? Napisz do nas!

Poszukajmy odpowiedzi wspólnie! Prześlij swoje #pytanieoPowstanie mailowo na adres promocja@odnpoznan.pl lub zadaj je w komentarzu
"Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"🏆⚽️🏆⚽️🏆⚽️
dodano: Poniedziałek, 29 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
<>29 listopada uczestniczyliśmy w XXII edycji turnieju.
Rozgrywki te to szansa dla młodych piłkarzy na doskonałą zabawę, wzmacnianie więzi wewnątrz drużyny oraz zawarcie nowych znajomości. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Grupa młodsza - kategoria U-10, która zajęła II miejsce oraz grupa starsza kategoria U-12 która zajęła IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wspaniałą rywalizację oraz zabawę.
Dzień Pluszowego Misia 🧸🧸🧸
dodano: Czwartek, 25 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
Dzisiaj w naszej szkole królowały misie. Uczniowie z chęcią chwalili się swoimi pluszakami.

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs wiedzy o bajkowych ulubieńcach. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat Kubusia Puchatka, Uszatka, Yogiego, Troskliwych Misiów. Na znawców tych bajek czekały słodkie upominki 🍬🍭🍬🍭

Starsi uczniowie przygotowali  na informatyce  grafiki w GIMPIE poświęcone dzisiejszemu świętu 🧸
Szkoła dla klimatu 🌳🌳🌳
dodano: Czwartek, 25 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
✅ 24 listopada 2021 w naszej szkole odbyły się obchody Dnia dla Klimatu. Uczniowie pod kierunkiem p. @Patrycji Borysiak i p. @Wiesławy Pakulskiej zorganizowali happening, podczas którego w formie plakatów, inscenizacji i piosenek przekonywali przedstawicieli lokalnych władz i społeczeństwa, jak ważne są działania na rzecz ochrony przyrody, powstrzymania emisji gazów cieplarnianych, ograniczenia bezmyślnej konsumpcji.

✅ Szczególnie wymowne był
Podziękowanie Prezydenta RP 📖📖📖
dodano: Środa, 24 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała od Prezydenta RP Andrzeja Dudy oficjalne podziękowanie za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania 2021 oraz okolicznościowy egzemplarz dzieła Gabrieli Zapolskiej z dedykacją Pary Prezydenckiej.

Podczas tegorocznej edycji w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na świecie czytano "Moralność pani Dulskiej".

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia w naszej szkole.

L
Podziękowania❤❤❤
dodano: Wtorek, 23 listopada 2021 przez: Kamila Mazur
Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za dostarczenie ciast, a wszystkim kupującym za okazaną hojność 😍

#olgamiśkiewicz
#RazemdlaOlgi
Archiwum wiadomości: 2021/2022 [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium