Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Międzynarodowym Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy"
dodano: Środa, 15 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
Klasa I uczestniczyła w tym roku szkolnym w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy".

W ramach tego projektu promowaliśmy wrażliwość na piękno, rozwijaliśmy poczucie estetyki poprzez kontakt ze sztuką, współpracowaliśmy z placówkami kulturalnymi. Kształtowaliśmy wychowanie w duchu wartości tj. dobra, piękna, patriotyzmu. Kształtowaliśmy również poczucie przynależności do kraju i naszego regionu. Poniżej krótka rea
Empatyczna Klasa
dodano: Wtorek, 14 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
W tym roku szkolnym tytuł Empatycznej Klasy zdobył Szkolny Klub Młodego Wolontariusza kierowany przez panie Julitę Hoffmannn i Wiesławę Pakulską. 

Gratulujemy wspaniałej postawy i otwartości na potrzeby innych.
Projekt "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki"🕝🔻🟣🔟
dodano: Poniedziałek, 13 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
Od stycznia do końca maja uczniowie klasy 2 pod kierunkiem p. Patrycji Borysiak brali udział w projekcie NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ Matematyki.

Uczniowie odkrywali świat matematyki. Badali i sprawdzali, jak matematyka może przydać się w kuchni, domu, sklepie oraz w technice. Wykonywaliśmy karmniki, projektowaliśmy pokoje oraz mierzyliśmy i ważyliśmy różne przedmioty. Każdy uczeń po wykonaniu zadania otrzymał naklejkę, a klasa za każde wykonane zadanie
Projekt "Wirtualne podróże"🧭🏝🏜🏝
dodano: Poniedziałek, 13 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
Uczniowie klasy 1 i 2 wraz z p. Kornelią Świętek i p. Patrycją Borysiak zakończyli udział w projekcie "Wirtualne podróże". Dzięki spotkaniom z panią Sabiną Piłat poznawali różne zakątki świata.

Uczniowie wykonali mapy świata, książeczki "Mój Świat", stworzyli "Album wirtualnego podróżnika", poznali symbole Europy, wysyłali pocztówki do uczniów z innych szkół w Polsce, wybrali się na kilka wycieczek krajoznawczych o
Konkurs Ortograficzny
dodano: Piątek, 10 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
We wtorek  7 czerwca 2022r.  w Szkole Podstawowej w Mieścisku odbył się XXVII Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas II-III.

W szranki z rówieśnikami z podstawówki w Mieścisku do potyczek ortograficznych stanęli: Matylda Grzelczak, Marcelina Tomkowiak i Laura Nowak – uczennice klasy II oraz Maria Różańska, Adam Patelski i Filip Matuszak z klasy III.

Gratulacje i duże brawa należą się trzem naszym uczennicom – Matyldzie G
Festiwal Nauki🕵‍♀️🧑‍🚀👩‍💻
dodano: Piątek, 10 czerwca 2022 przez: Kamila Mazur
W czwartek 9 czerwca w naszej szkole odbył się kolejny Festiwal Nauki.

Tym razem wszystkie zajęcia przeniosły się do zielonych klas w Zielonym Zakątku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko eksperymentatorskie, a także strefa gier i łamigłówek.

Młodzież ochoczo rozróżniała rogi i poroża pod czujnym okiem zaprzyjaźnionego ze szkołą  przyrodnika @Bartosza Krąkowskiego.

To była kolejna okazja do opuszczenia sal i ucz
Archiwum wiadomości: [2022/2023] 2021/2022 [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium