Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Konkurs SU na najpiękniejszy wiosenny wystrój sali
dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 przez: Kamila Mazur
W związku z nadejściem wiosny w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy wiosenny wystrój sali lekcyjnej. Zadaniem każdej klasy było ozdobienie sali, którą się opiekuje. Uczniowie wraz z wychowawcami wykazali się kreatywnością, olbrzymim wkładem pracy i niesamowitą jakością wykonania.

Jury postanowiło przyznać:

I miejsce klasie VI
II miejsce klasie IV
III miejsce klasie VII.

Gratulujemy!
Podsumowanie kawiarenki i zbiórki na rzecz schroniska🐕🐈🐕
dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 przez: Kamila Mazur
W dniach 4-5 kwietnia odbyła się w naszej szkole kawiarenka, z której przychód zostanie przekazany na zakup karmy dla podopiecznych Schroniska Cywil w Rybowie.

Dziękujemy za Wasze ogromne serca, wrażliwe na potrzeby zwierząt.

Zebraliśmy 850 zł!!!

Dziękujemy❤️❤️❤️
Uczniowie Klasy VI
Nauka wrażliwości na ból i cierpienie, czyli akacja „Pola nadziei”😊🌿💖
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2024 przez: Kamila Mazur
Nasza szkoła ponownie włączyła się w ogólnopolską akcję dobroczynną, znaną jako Pola Nadziei, która ma na celu zbieranie środków na wsparcie podopiecznych  hospicjum. W jesienne dni, na obszarze naszego Zielonego Zakątka, wolontariusze ze Szkolnego Klubu Młodego Wolontariusza zasadzili cebulki kwiatów. A gdy nastała wiosna, a te kwiaty rozkwitły, zbieraliśmy fundusze na rzecz Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu. W dowód wdzięcz
Prace konkursowe - "Jak będzie wyglądał ekologiczny świat za 100 lat"
dodano: Środa, 3 kwietnia 2024 przez: Kamila Mazur
Przedstawiamy nagrodzone i wyróżnione prace w konkursie "Jak będzie wyglądał ekologiczny świat za 100 lat".

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności oraz wizji przyszłości, która inspiruje do podejmowania działań na rzecz ochrony naszej planety.
Naukowa przygoda👨‍🔬🕵️
dodano: Piątek, 29 marca 2024 przez: Kamila Mazur
Uczniowie Koła eksperymentalno-badawczego Eureka oraz koła Ambasadorzy Nauki zrealizowali wszystkie zadania obowiązkowe w projekcie przystąpili Być jak Ignacy „Nauka pełna energii”, którego organizatorem jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Zadania tej edycji były poświęcone energii konwencjonalnej i odnawialnej. Każdy etap był dużą dawką wiedzy, zabawy, ale również pracy ponieważ realizowane były przez zespół wszystkie działania i z
To nie magia, to nauka!
dodano: Środa, 27 marca 2024 przez: Kamila Mazur
Czy fizyka musi być trudna i nudna, a chemia kojarzyć się wyłącznie z truciznami? Oczywiście, że nie! O tym, że wiedza chemiczna i fizyczna mogą przydać się w codziennym życiu oraz dostarczać ciekawej rozrywki przekonywali młodszych kolegów i koleżanki uczniowie Koła Naukowego Ambasadorzy Nauki oraz Koła Eksperymentalno-Badawczego Eureka.

W czwartek 14 marca grupa badawcza przeprowadziła dla klasy trzeciej serię fascynujących eksperymentów fizyczno-ch
Archiwum wiadomości: 2023/2024 [2022/2023] [2021/2022] [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2024 by Dział IT GSW Milenium