Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Światowy Dzień Kota
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
17 lutego przypada święto kotów. Tego dnia nasi uczniowie i przedszkolacy poprzez swoje przebrania oraz wykonywaną tym razem bezkarnie kocią muzykę dali wyraz swojemu przywiązaniu do tych niezależnych i chodzących własnymi ścieżkami pupilów. Radości i pomiaukiwania było co niemiara.
Powiatowe Targi Edukacyjne
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
22 marca 2019 r. uczniowie kl.8 wraz z wychowawczynią i pedagogiem szkolnym wzięli udział w targach edukacyjnych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu. Podczas targów była doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych działających na terenie powiatu wągrowieckiego oraz z zasadami rekrutacji. Dodatkową atrakcją dla naszych uczniów była wizyta w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej, podczas której można
Lech Poznań Football Academy Skoki w Popowie Kościelnym
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
28 marca naszą szkołę odwiedzili mili goście: maskotka ulubionego klubu piłkarskiego wszystkich Wielkopolan, uroczy koziołek Lecha Poznań oraz trener piłkarski Marcin Bejma. Ich wizyta miała na celu zachęcenie naszych uczniów, zarówno chłopców jak i dziewczynki w wieku 7-13 lat do trenowania piłki nożnej. Pan Marcin zdążył nawet przeprowadzić szybki trening motoryczny, a koziołek w tym czasie przybijał piątkę dzieciakom. Niezależnie od predyspozycji spo
Warsztaty muzyczne
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Warsztaty muzyczne  <>Pod koniec marca naszą szkołę i przedszkole odwiedził muzyk, pan Szymon Serafiński, który podczas warsztatów próbował zarazić pasją do gry na perkusji dzieciaki z Popowa Kościelnego. Szczególną smykałkę do gry na tych wymagających instrumentach poczuli w sobie najmłodsi. <>Gdyby ktoś z nich chciał rozwijać się w tym kierunku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z p. Szymonem. Nr telefonu dostępny
Trening piłkarski w klasie I
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Trening piłkarski w kl. I <>Pierwszoklasiści to sportowcy na medal. Pod koniec marca odwiedził ich trener Lech Poznań Football Academy w Skokach, pan Marcin Bejma z maskotką klubową. Uroczy Koziołek bardzo chciał zostać z pierwszakami na lekcjach, kiedy jego opiekun przeprowadzał profesjonalny trening. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie odkryli w sobie smykałkę do futbolu i wkrótce zobaczmy ich w biało-niebieskich barwach.
Warsztaty wielkanocne w klasie I
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Warsztaty wielkanocne w kl. I <>Dnia 02.04 w klasie pierwszej odbyły się warsztaty wielkanocne. Uczniowie podczas warsztatów malowali odlewy gipsowe jajek, zajączków, kurczaków. Na koniec warsztatów odwiedził ich zajaczek z koszem pełnym słodkich smakołyków dla każdego uczestnika.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium