Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Dzień Nauczyciela
dodano: Piątek, 12 października 2018 przez: Sylwia Witkowska
Gdy nieco opadły emocje po uroczystości Pasowania na ucznia klasy pierwszej, rozpoczęła się pierwsza w historii naszej szkoły wielka „Gala Nauczycielskich Oskarów”. Uczniowie, w inny niż dotychczas sposób, postanowili docenić i podkreślić swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Cały starannie  przygotowany występ pod kierunkiem p. Julity Hoffmann zrobiony został na wzór
Sprawozdanie z realizacji projektu „Cybernauci” Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II
dodano: Niedziela, 30 września 2018 przez: Sylwia Witkowska
Sprawozdanie z realizacji projektu „Cybernauci” Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym

Liczba uczestników: 200
Charakterystyka uczestników:
•    uczniowie klas I-VII
•    rodzice
•    nauczyciele
Opis inicjatywy:
1.    Zaplanowanie działań podejmowanych przez szkołę w zakresie bezpieczeństwa w sieci:
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
dodano: Piątek, 28 września 2018 przez: Sylwia Witkowska
W piątek 28 września 2018r. nasza szkoła kolejny raz włączyła się w obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Cały tydzień poprzedzający akcję uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia i dzielenia na lekcjach matematyki. Odbyły się gry i zabawy pod hasłem „Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia!”, podczas których uczniowie wzajemnie sprawdzali się ze znajomości tabliczki mnożenia. Jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień
Wizyta w Alpakolandzie
dodano: Środa, 12 września 2018 przez: Sylwia Witkowska
W środę, 12 września dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Alpakolandu w Klotyldzinie. Wyjazd zorganizowany został przez Radę Rodziców.
Dzieci miały okazję zobaczyć alpaki oraz bezpośrednio obcować z tymi milusińskimi zwierzętami poprzez głaskanie, karmienie, spacerowanie po wybiegu. Oprócz alpak przedszkolaki mogły pobawić się z psem, karmić króliki, owce, kozy. Po zapoznaniu się z wszystkimi zwierzętami, d
Narodowe Czytanie 2018r.
dodano: Poniedziałek, 10 września 2018 przez: Sylwia Witkowska
Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której czytane będą aż dwie lektury.  Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku było Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Ponadto, Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 44 teksty Antologii Niepodległości.
    &nbs
Rozpoczęcie Roku Szkolnego
dodano: Poniedziałek, 3 września 2018 przez: Sylwia Witkowska
Dnia 3 września 2018 roku już po raz szósty w historii naszej szkoły zadźwięczał dzwonek obwieszczający uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Za nami dwa miesiące wakacji, które minęły jak z bicza trzasł.
Archiwum wiadomości: [2020/2021] [2019/2020] 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2021 by Dział IT GSW Milenium