Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Trening piłkarski w klasie I
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Trening piłkarski w kl. I <>Pierwszoklasiści to sportowcy na medal. Pod koniec marca odwiedził ich trener Lech Poznań Football Academy w Skokach, pan Marcin Bejma z maskotką klubową. Uroczy Koziołek bardzo chciał zostać z pierwszakami na lekcjach, kiedy jego opiekun przeprowadzał profesjonalny trening. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie odkryli w sobie smykałkę do futbolu i wkrótce zobaczmy ich w biało-niebieskich barwach.
Warsztaty wielkanocne w klasie I
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Warsztaty wielkanocne w kl. I <>Dnia 02.04 w klasie pierwszej odbyły się warsztaty wielkanocne. Uczniowie podczas warsztatów malowali odlewy gipsowe jajek, zajączków, kurczaków. Na koniec warsztatów odwiedził ich zajaczek z koszem pełnym słodkich smakołyków dla każdego uczestnika.
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
dodano: Środa, 3 kwietnia 2019 przez: Kamila Mazur
<>Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci  <>2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji dzieci z kółka teatralnego, którego opiekunem jest p. Edyta Bogdańska, zabrały uczniów klas 1-3, przedszkolaków oraz rodziców do Smerfolandii. <>W tej bajkowej krainie Smerfy pod wodzą Papy Smerfa po raz kolejny musiały stawić czoła Gargamelowi i Hogacie. Niebiescy bohaterowie, mimo wielu czyhaj
Rozwijanie umiejętności matematyczno-przyrodniczych
dodano: Czwartek, 28 marca 2019 przez: Kamila Mazur
26 marca panie Patrycja Borysiak, Małgorzata Dudek oraz Julita Hoffmann zorganizowały wycieczkę do Torunia. Nasi uczniowie kolejny raz mieli okazję uczestniczyć w seansie astronomicznym w Planetarium. Wielką atrakcją była dla nich również wizyta w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, gdzie metodą doświadczeń i eksperymentów zglebiali tajniki nauki.
Dzień Kolorowych Skarpetek
dodano: Czwartek, 21 marca 2019 przez: Kamila Mazur
<>21 marca – Światowy Dzień Zespołu Downa <>Społeczność naszej szkoły przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa. <>Światowy Dzień Zespołu Downa obchodzony jest 21 marca. Wada ta polega na tym, że w 21. parze chromosomów osoby z zespołem Downa zamiast dwóch, mają trzy chromosomy – nie do pary  – dlatego w ten wyjątkowy dzień zachęcamy do założenia 2 skarpetek nie do pary  – &
Młodzież Zapobiega Pożarom
dodano: Środa, 20 marca 2019 przez: Kamila Mazur
<>Młodzież Zapobiega Pożarom <>6 marca 2019r.  ośmioro uczniów naszej szkoły  wzięło udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs odbył się w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieścisku. Turniej zorganizował Zarząd Gminny ZOSP RP w Mieścisku przy udziale Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu. Przeprowadzono eliminacje pisemne i ustne. Turniej został połączony z zaprezentowan
Archiwum wiadomości: [2020/2021] [2019/2020] 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2021 by Dział IT GSW Milenium