Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050


Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Wypożyczanie podręczników
dodano: Czwartek, 19 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Szanowni Państwo!
Zamieszczamy harmonogram jutrzejszego wypożyczania podręczników uczniom klas 1-3. Prosimy przestrzegać go oraz zachować środki ostrożności i zalecenia higieniczne.
klasa 1 - godzina 8.40 (sala nr 5)
klasa 2 - godzina 9.00 (sala nr 7)
klasa 3 - godzina 9.15 (sala nr 1) <>Proponujemy, żeby rodzice lub uczniowie wchodzili pojedynczo do sali i zabierali potrzebne materiały.
Pozostali uczniowi
Drodzy Uczniowie!
dodano: Piątek, 13 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Ponawiam apel o bezwzględne pozostawanie w domach, nieurządzanie spotkań towarzyskich, niegromadzenie się w miejscach publicznych oraz o wykorzystanie okresu kwarantanny na rozwój własny, uzupełnianie i ugruntowanie wiadomości.
Codziennie sprawdzajcie wiadomości na platformie Librus, gdyż za jej pomocą będziecie otrzymywać instrukcje i zadania od Waszych nauczycieli. Ich wykonanie będzie po powrocie do szkoły przez nich zweryfikowane, a rzetelność w tym względzi
Drodzy Rodzice Przedszkolaków i Uczniów!
dodano: Piątek, 13 marca 2020 przez: Kamila Mazur
W związku z sytuacją epidemiologiczną ponawiam do Państwa apel o pozostawianie dzieci w domach, nienarażanie ich na spotkania z osobami chorymi oraz z nosicielami wirusa (w sklepach, u sąsiadów, w salach zabaw itp.).
Zgodnie z zaleceniem Wójta Gminy Mieścisko szkolny plac zabaw oraz boisko zostały zamknięte do odwołania.
Przekazuję również apel kierownictwa ośrodka zdrowia, by nie przychodzić z dziećmi na szczepienia ani konsultacje lekarskie (poza p
Biblioteka szkolna
dodano: Czwartek, 12 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Drodzy Czytelnicy!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i wytycznymi ministra kultury szkoła, a tym samym biblioteka będą zamknięte przez najbliższe dwa tygodnie.Miłośników czytania zachęcamy do zrobienia książkowych zapasów, które umilą nam ten czas. Lektury szkolne, powieści przygodowe, kryminały, romanse i inne książki będą czekać na Was jutro, tj. w piątek 13 marca w godzin
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
dodano: Czwartek, 12 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>W minioną środę w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Celem konkursu było pogłębianie i utrwalanie wiedzy o życiu Jana Pawła II i jego nauczaniu, budzenie postawy szacunku wobec postaci papieża i drugiego człowieka. W konkursie udział wzięło 13 uczniów z klas V-VIII. <>W kategorii klas V-VI:
- I miejsce Alicja Przybysz
- II miejsce – Wanessa Rozmacińska
- III miejs
Komunikat
dodano: Wtorek, 10 marca 2020 przez: Kamila Mazur
Szanowni Państwo,
zachęcamy do zapoznania z komunikatem Wójta Gminy Mieścisko oraz Pani Dyrektor związane z zagrozeniem koronawirusem.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium