Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050


Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Dzień Kolorowej Skarpetki
dodano: Czwartek, 2 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
Cel akcji od lat jest jeden. To przybliżenie problemów osób cierpiących na zespół Downa i pokazanie, że te osoby są pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. 
Dzień osób cierpiących na Zespół Downa, zawsze był związany z social media, jednak w tym roku akcja ma szczególny charakter ze względu na pandemię koronawirusa. Dzień kolorowych skarpetek przeniósł się do Internetu. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podjęli #s
Rekrutacja do I klasy Szkoły Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym
dodano: Poniedziałek, 23 marca 2020 przez: Karol Nawrot
Szanowni Rodzice Kandydatów do klasy I!
Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie do I klasy złożone do tej pory w sekretariacie szkoły zostały rozpatrzone pozytywnie.
Wypożyczanie podręczników
dodano: Czwartek, 19 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Szanowni Państwo!
Zamieszczamy harmonogram jutrzejszego wypożyczania podręczników uczniom klas 1-3. Prosimy przestrzegać go oraz zachować środki ostrożności i zalecenia higieniczne.
klasa 1 - godzina 8.40 (sala nr 5)
klasa 2 - godzina 9.00 (sala nr 7)
klasa 3 - godzina 9.15 (sala nr 1) <>Proponujemy, żeby rodzice lub uczniowie wchodzili pojedynczo do sali i zabierali potrzebne materiały.
Pozostali uczniowi
Drodzy Uczniowie!
dodano: Piątek, 13 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Ponawiam apel o bezwzględne pozostawanie w domach, nieurządzanie spotkań towarzyskich, niegromadzenie się w miejscach publicznych oraz o wykorzystanie okresu kwarantanny na rozwój własny, uzupełnianie i ugruntowanie wiadomości.
Codziennie sprawdzajcie wiadomości na platformie Librus, gdyż za jej pomocą będziecie otrzymywać instrukcje i zadania od Waszych nauczycieli. Ich wykonanie będzie po powrocie do szkoły przez nich zweryfikowane, a rzetelność w tym względzi
Drodzy Rodzice Przedszkolaków i Uczniów!
dodano: Piątek, 13 marca 2020 przez: Kamila Mazur
W związku z sytuacją epidemiologiczną ponawiam do Państwa apel o pozostawianie dzieci w domach, nienarażanie ich na spotkania z osobami chorymi oraz z nosicielami wirusa (w sklepach, u sąsiadów, w salach zabaw itp.).
Zgodnie z zaleceniem Wójta Gminy Mieścisko szkolny plac zabaw oraz boisko zostały zamknięte do odwołania.
Przekazuję również apel kierownictwa ośrodka zdrowia, by nie przychodzić z dziećmi na szczepienia ani konsultacje lekarskie (poza p
Biblioteka szkolna
dodano: Czwartek, 12 marca 2020 przez: Kamila Mazur
<>Drodzy Czytelnicy!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i wytycznymi ministra kultury szkoła, a tym samym biblioteka będą zamknięte przez najbliższe dwa tygodnie.Miłośników czytania zachęcamy do zrobienia książkowych zapasów, które umilą nam ten czas. Lektury szkolne, powieści przygodowe, kryminały, romanse i inne książki będą czekać na Was jutro, tj. w piątek 13 marca w godzin
Archiwum wiadomości: [2020/2021] 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2021 by Dział IT GSW Milenium