Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050


Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
👨‍🏫👨‍💻💻 Komputery dla uczniów 💻👩‍💻👩‍🏫
dodano: Piątek, 17 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>Dziś cztery rodziny naszych uczniów otrzymały komputery zakupione przez Urząd Gminy Mieścisko.
Na pewno bardzo przydadzą się w pracy zdalnej, która pewnie tak szybko się nie skończy. Dziękujemy Panu Wójtowi za pomoc!!!
#AcardfortheMedic#
dodano: Czwartek, 16 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>W ostatnim niełatwym dla nikogo czasie nasza uwaga jest szczególnie skierowana na osoby związane ze służbą zdrowia. To one niosą pomoc ofiarom epidemii, pracują ponad siły, często z narażeniem własnego życia. <>Aby okazać, jak ważne w społecznym odbiorze są to działania oraz by w jakimś stopniu uczynić radośniejszymi święta Wielkiej Nocy, nauczycielka naszej szkoły zorganizowała akcję wśród młodszych uczniów o nazwie #acardforthemedi
Życzenia Wielkanocne
dodano: Czwartek, 9 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
Wesołych Świąt!
#zostańwdomu i podróżuj online
dodano: Środa, 8 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>Często informujecie nas, że macie dosyć nudy i chętnie wyszlibyście na spacer. Niestety obecna sytuacja zmusza do pozostania w  domowym zaciszu. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do uczących podróży online.
Zobaczcie cudowne wschody i zachody słońca, molo z piękną nocną iluminacją w Kołobrzegu.
Oglądajcie na żywo Rynek Główny w Krakowie, Zakole Wisły czy odgrywany codziennie przez trębacza, punktualnie o godzinie
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
dodano: Piątek, 3 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>2 kwietnia obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dzień ten został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Głównym celem obchodów święta jest przeciwstawienie się dyskryminacji oraz stereotypom dotyczących osób dotkniętych autyzmem. <>Charakterystycznym motywem obchodów tego dnia jest kolor niebieski. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w obchodach Dnia Autyzmu. Dzieci i nauczyci
Pani Pedagog poleca!
dodano: Czwartek, 2 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
"Amazing Things Happen" to świetny film, który nie tylko objaśnia czym jest autyzm, ale także uczy tolerancji i zrozumienia wobec różnych ludzi i różnych postaw. Polecam!
https://www.youtube.com/watch?v=QLv-dvLCgAg<
Archiwum wiadomości: [2020/2021] 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2021 by Dział IT GSW Milenium