Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050


Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Życzenia Wielkanocne
dodano: Czwartek, 9 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
Wesołych Świąt!
#zostańwdomu i podróżuj online
dodano: Środa, 8 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>Często informujecie nas, że macie dosyć nudy i chętnie wyszlibyście na spacer. Niestety obecna sytuacja zmusza do pozostania w  domowym zaciszu. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do uczących podróży online.
Zobaczcie cudowne wschody i zachody słońca, molo z piękną nocną iluminacją w Kołobrzegu.
Oglądajcie na żywo Rynek Główny w Krakowie, Zakole Wisły czy odgrywany codziennie przez trębacza, punktualnie o godzinie
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
dodano: Piątek, 3 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
<>2 kwietnia obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dzień ten został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Głównym celem obchodów święta jest przeciwstawienie się dyskryminacji oraz stereotypom dotyczących osób dotkniętych autyzmem. <>Charakterystycznym motywem obchodów tego dnia jest kolor niebieski. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w obchodach Dnia Autyzmu. Dzieci i nauczyci
Pani Pedagog poleca!
dodano: Czwartek, 2 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
"Amazing Things Happen" to świetny film, który nie tylko objaśnia czym jest autyzm, ale także uczy tolerancji i zrozumienia wobec różnych ludzi i różnych postaw. Polecam!
https://www.youtube.com/watch?v=QLv-dvLCgAg<
Dzień Kolorowej Skarpetki
dodano: Czwartek, 2 kwietnia 2020 przez: Kamila Mazur
Cel akcji od lat jest jeden. To przybliżenie problemów osób cierpiących na zespół Downa i pokazanie, że te osoby są pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. 
Dzień osób cierpiących na Zespół Downa, zawsze był związany z social media, jednak w tym roku akcja ma szczególny charakter ze względu na pandemię koronawirusa. Dzień kolorowych skarpetek przeniósł się do Internetu. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podjęli #s
Rekrutacja do I klasy Szkoły Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym
dodano: Poniedziałek, 23 marca 2020 przez: Karol Nawrot
Szanowni Rodzice Kandydatów do klasy I!
Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie do I klasy złożone do tej pory w sekretariacie szkoły zostały rozpatrzone pozytywnie.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium