Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050


Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Bawimy się dalej 😊😊😊
dodano: Czwartek, 7 maja 2020 przez: Kamila Mazur
<>Zapraszamy do drugiej części Escape Roomu  wiedzy o Janie Pawle II.  <>Mamy nadzieję, że spodobały Wam się zagadki przygotowane przez Panią Julitę Hoffmann??? <>Bawcie się z nami, udostępniajcie znajomym. <>Trzecia część w przyszłym tygodniu 🕵️‍♀️🕵️‍♂️
<a title="Escape Room II" href="https://view.genial.ly/5ea6f738d407580db92a0eac/game-breakout-escape-room-jan-pawel-ii-cz-ii?fbclid=IwAR0TGbPwjdQ4PGnKPsOx
Pierwszoklasiści są dumni, że są Polakami!
dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 przez: Kamila Mazur
Pierwszoklasiści są dumni, że są Polakami. Pamiętają i śpiewają "Mazurka Dąbrowskiego". Znają i szanują symbole narodowe - polską flagę i godło. To mali PATRIOCI!
Święta majowe
dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 przez: Kamila Mazur
<>Wolność, równość wszystkim dana…, bóg, honor, ojczyzna … – te hasła niewątpliwie kojarzą się ze świętami narodowymi. <>W naszej placówce dba się o tradycje, kształtuje postawy ważne dla każdego Polaka, a święta majowe są niezwykłą okazją do tego, aby utrwalić w uczniach szacunek do symboli narodowych i przyczynić się do kształtowania patriotycznych postaw. <>Nasi uczniowie, ubrani w biało-czerwone stroje,<
#DzieńStrażaka 🚒👩‍🚒👨‍🚒
dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 przez: Kamila Mazur
<>Wszystkim zaprzyjaźnionym Druhom Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Popowie Kościelnym, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz wszystkim strażakom w całym kraju niosącym każdego dnia pomoc "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek" najserdeczniejsze życzenia i wyrazy wdzięczności kieruje społeczność Szkoły Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym.
PS
Konkursy szkolne z okazji obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II
dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 przez: Kamila Mazur
Serdecznie zachęcamy uczniów, rodziców oraz dziadków do wzięcia udziału w konkursach szkolnych z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II - patrona naszej szkoły.
229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 przez: Kamila Mazur
<>Konstytucja przyjęta przez Sejm Rzeczypospolitej (nazwany później Wielkim) w dniu 3 maja 1791 roku w Warszawie była pierwszą w Europie i drugą w świecie nowoczesną konstytucją. <>Konstytucja miała zapoczątkować wprowadzanie kolejnych reform zmierzających do wzmocnienia państwa. Ostateczny rozbiór Polski przez Austrię, Prusy i Rosję w 1795 roku doprowadził do utraty jej niepodległości. Współtwórcy Konstytucji 3 Maja, Ignacy Potocki i H
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium