Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Być jak Ignacy w Szkole Podstawowej Milenium🌄🎆
dodano: Piątek, 14 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
Tegoroczna edycja projektu przebiega pod hasłem „Zostań ambasadorem nauki”.

Oprócz wybitnych postaci historycznych uczniowie z Koła eksperymentalno-badawczego Eureka oraz młodsi Ambasadorzy Nauki poznali także współczesnych naukowców, którzy chętnie dzielili się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Za nami już kilka etapów, podczas których uczniowie poznali świat szyfrów oraz postacie trzech wybitnych poznańsk
Ósmoklasiści planują przyszłość
dodano: Piątek, 14 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
W piątek 24 marca 2023 r. uczniowie klasy ósmej odwiedzili Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu oraz zakład pracy Polinova.

Uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły i harmonogramem rekrutacji. Wyczerpujących informacji udzielił pan Piotr Nogalski, omawiając zawód technika mechatronika, podkreślając zasady nauki we wszystkich zawodach. Omówił kwalifikacje, jakie uzyskuje uczeń kształcący się w określonym zawodzie.

P
Etap powiatowy Konkursu "Młodzież zapobiega pożarom" 👨‍🚒👨‍🚒👨‍🚒
dodano: Piątek, 14 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
Serdeczne podziękowania dla Aleksandry Jesse za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły💪💪💪

KP PSP Wagrowiec dziękujemy za ogrom wiedzy przekazanej młodym adeptom pożarnictwa👩‍🚒👩‍🚒👩‍🚒👩‍🚒

Do zobaczenia za rok😄
Różowe skrzyneczki w naszej szkole🌸🌸🌸
dodano: Środa, 12 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
‼️Dziś w toaletach dla dziewcząt zawisły różowe skrzyneczki zakupione przez Radę Rodziców.

‼️W ten sposób nasza szkoła przystąpiła do programu fundacji Różowa skrzyneczka, której celem jest walka z wykluczeniem menstruacyjnym, zapewnienie powszechnego dostępu do bezpłatnych środków higieny na czas menstruacji w przestrzeni publicznej oraz dostęp do rzetelnej edukacji w zakresie miesiączkowania w szkole. Nasza szkoła widnieje już na
Wspieramy Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu!
dodano: Wtorek, 11 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Żonkilowe Pola Nadziei, której celem jest zbiórka pieniędzy na działalność hospicjów.

W październiku na terenie naszego Zielonego Zakątka wolontariusze ze Szkolnego Klubu Młodego Wolontariusza posadzili cebulki żonkili🌼🌼🌼. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okr
Wielkanocne warsztaty🐏🏵🐣
dodano: Wtorek, 11 kwietnia 2023 przez: Kamila Mazur
Klasy I-III w przedświąteczną środę odbyły warsztaty wielkanocne w Dworku Róża Poraja w Budziejewie.

Pani Ania opowiedziała nam o tradycjach wielkanocnych, wraz z kurczakiem i królikiem odbyliśmy spacer w poszukiwaniu czekoladowych jajek, na koniec warsztatów upiekliśmy babeczki. W świątecznej atmosferze wróciliśmy do szkoły.
Archiwum wiadomości: [2023/2024] 2022/2023 [2021/2022] [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2024 by Dział IT GSW Milenium