Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Działalność Koła Naukowego Eureka
dodano: Poniedziałek, 10 stycznia 2022 przez: Kamila Mazur
Nasza drużyna  cały czas aktywnie działa i nie zwalnia tempa. W tym roku musimy pokonać aż 8 etapów, aby dowiedzieć się, co się stało z tytułowym Ignacym i rozwikłać tajemnicę jego zniknięcia. Za nami już trzy kolejne zadania.

✅ I etap programu dotyczył podróży badawczych i nawigacji. Poznaliśmy historię podróżników, ich dokonania oraz terminy związane z żeglugą. Dowiedzieliśmy się o występowaniu stref czasowych na kuli ziem
27 grudnia - Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
dodano: Poniedziałek, 27 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
Dla mieszkańców naszego regionu dzisiejszy dzień jest szczególnie ważny. Nowe święto państwowe (Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego) ma na celu uczczenie kolejnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego, które wybuchło 27 grudnia 1918 roku w Poznaniu. Powstanie było największym na terenie zaborów, zakończonym zwycięstwem, zrywem niepodległościowym.

Społeczność naszej szkoły włączyła się w radosne świętowanie. Przedszkol
Gminne obchody Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego
dodano: Poniedziałek, 27 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
Dziś poczet sztandarowy naszej szkoły razem z p. dyrektor Justyną Nawrot oraz p. Kamilą Mazur wziął udział w  Gminnych Obchpdach Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Po uroczystości udaliśmy się wraz z członkiem rady sołeckiej p. Tomaszem Karasiewiczem, członkiem stowarzyszenia Herosi Wolności, p. Jerzym Kopeckim oraz członkami grupy rekonstrukcyjnej "Saper Wielkopolski" na cmentarz w Popowie Kościelnym oraz pod pamiątkową tablicę, by oddać
Jasełka - Kolędować Małemu...
dodano: Środa, 22 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki i uczniowie pod kierunkiem p. Aleksandry Przybysz-Sobeckiej i p. Kamili Mazur nagrywali jasełka. 

Dzisiaj pragniemy zaprosić Państwa do ich obejrzenia!

Jasełka
VII Szkolny Konkurs "W blasku wigilijnych świec" 🎄🎄🎄
dodano: Środa, 22 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
15 grudnia w Szkole Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II odbył się VII Szkolny Konkurs "W blasku wigilijnych świec". Komisja konkursowa w składzie: pani Edyta Bogdańska i pani Beata Smarsz wysłuchała kilkunastu recytatorów, spośród których wyłoniła następujących laureatów:

w kategorii klas I-III 
I miejsce Maria Różańska z kl. III
II miejsce Zuzanna Kurdelska z kl. II
III miejsce Matylda Grzelak z kl. II
<
Świąteczne muzykowanie 🎼🎹🎺🎷
dodano: Środa, 22 grudnia 2021 przez: Kamila Mazur
Nasi uczniowie Gabrysia, Łukasz, Weronika, Matylda i Kacper pod czujnym okiem p. Moniki Serwatki wykonali na flażoletach najpiękniejsze kolędy.

Życzymy miłego odbioru oraz składamy najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne 🎄🎄🎄

Świąteczne muzykowanie
Archiwum wiadomości: 2021/2022 [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium