Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Ważna informcja
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Sylwia Witkowska
Drodzy Rodzice! W związku z ustawowo wolnym dniem 12 listopada 2018 r. szkoła i przedszkole będą nieczynne.
WAŻNE
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Sylwia Witkowska
Drodzy rodzice, opiekunowie prosimy o zapoznanie sie z ważną informacją, która załączona jest poniżej
men list do rodziców
Naukobus w szkole
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Sylwia Witkowska
Dnia 29 października 2018 r. zawitał do naszej szkoły Naukobus, czyli mobilna stacja badawcza z osiemnastoma eksponatami i trzema edukatorami z Centrum Nauki Kopernik oraz z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu. Program „Naukobus” jest organizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik i ma na celu zainteresowanie najmłodszych nauką poprzez zabawę i rozwijanie ciekawości poznawczej.
Radosne obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Szkole Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Sylwia Witkowska
9 listopada 2018 r. wszyscy spotkaliśmy się w Świetlicy Wiejskiej, by wspólnie cieszyć się z Narodowego Dnia Niepodległości. W strojach nawiązujących do wydarzeń z historii Polski, z kotylionami, w wiankach i z uśmiechem na ustach rozpoczęliśmy nasze świętowanie od zatańczenia poloneza dla Niepodległej, który poprzedziło odczytanie przez p. Beatę Smarsz, ubraną w strój szlachecki fragmentu „Pana Tadeusza”.
Zebranie z rodzicami
dodano: Środa, 7 listopada 2018 przez: Sylwia Witkowska
Owocowy Ogród Niepodległości
dodano: Wtorek, 30 października 2018 przez: Sylwia Witkowska
Jesień upłynęła pod znakiem radosnych przygotowań do obchodów Narodowego Dnia Niepodległości. Najpierw posadziliśmy Owocowy Ogród Niepodległości, w którym znalazły się m.in. agrest czerwony Ignacego Paderewskiego, pigwowiec japoński Józefa Piłsudskiego czy porzeczka czerwona Romana Dmowskiego. Posadzone przez każdą grupę przedszkolną i każdą klasę krzewy owocowe są symbolem troski o pamięć historyczną oraz godnym upamiętnieniem bohater&oa
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium