Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
Wręczenie stypendiów Stowarzyszenia Pomocy Uczniom im. Jana Pawła II w Mieścisku
dodano: Czwartek, 10 stycznia 2019 przez: Sylwia Witkowska
10 stycznia 2019 r. zostały wręczone stypendia uczniom, którzy w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 osiągnęli wysokie wyniki w nauce i spełnili kryteria regulaminowe Stowarzyszenia. Tak się złożyło, że wszyscy stypendyści, czyli Alicja Przybysz, Nikola Gaca i Patryk Burzyński są uczniami klasy 5, której wychowawczynią jest p. Kamila Mazur.
Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i wychowawczyni świetnych wyników. Wierzymy, że wsparcie, jakie otrzymali uczni
Wycieczka do Wrocławia
dodano: Poniedziałek, 7 stycznia 2019 przez: Kamila Mazur
Dnia 10.12.2018r. uczniowie klas IV-VIII wybrali się na jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem wycieczki było wrocławskie Afrykarium, w którym zobaczyliśmy różnorodne gatunki zwierząt w naturalnym środowisku zamieszkujących Morze Czerwone, Afrykę Wschodnią, Kanał Mozambicki, Wybrzeże Szkieletów oraz dżunglę nad rzeką Kongo. Zwiedzanie Afrykarium dostarczyło niezapomnianych wrażeń i poszerzyło naszą wiedzę przyrodniczą. Po zakończonej
Boże Narodzenie
dodano: Poniedziałek, 24 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
beztytuu_800_02
Jasełka bożonarodzeniowe
dodano: Piątek, 21 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
<>W piątek 21 grudnia 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Popowie Kościelnym uczniowie klas II-V pod kierunkiem katechetki, p. Elżbiety Cytryńskiej oraz przedszkolaki przygotowane przez swoje wychowawczynie zaprezentowały jasełka. Było to piękne współczesne przedstawienie, podczas którego widzowie musieli zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie, czy są w stanie zaopiekować się porzuconym dzieckiem. A później było już tradycyjnie: narodziny Jezusa w Betlejem,<
V Międzyszkolny Konkurs "W blasku wigilijnych świec"
dodano: Piątek, 14 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
14 grudnia 2018r. w Popowie Kościelnym zrobiło się naprawdę nastrojowo, ciepło, świątecznie - a to za sprawą niemal osiemnaściorga recytatorów, którzy przybyli  na konkurs poezji bożonarodzeniowej zorganizowany przez naszą szkołę. Zmagania uczniów szkół podstawowych z Gniezna, Mieściska, i  gospodarzy oceniało jury w składzie: przewodnicząca – Iwona Migasiewicz (polonistka, szefowa terenowego oddziału Towarzystwa Miłośników
Etap szkolny konkursu "W blasku wigilijnych świec"
dodano: Środa, 12 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
W Szkolnym Konkursie Recytatorskim „W blasku wigilijnych świec”, który odbył się w naszej szkole 11 grudnia 2018 r. udział wzięło 20 recytatorów  z klas I-VIII.
    Jury konkursu w składzie: p. Edyta Bogdańska, p. Beata Smarsz i p. Patrycja Borysiak oceniało recytację  uczestników punktując: opanowanie pamięciowe tekstu, kulturę słowa, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny.    
&n
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium