Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
ZASADY PARKOWANIA
dodano: Piątek, 30 czerwca 2017 przez: Sylwia Witkowska
<>Szanowni Rodzice!
W związku z reorganizacją ruchu drogowego przy naszej szkole przypominamy najważniejsze zasady dotyczące zatrzymywania się i postoju. Zachęcamy do parkowania samochodów na oznakowanym parkingu przy szkole oraz przy kościele.
Tydzień Matematyki w Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym
dodano: Czwartek, 18 maja 2017 przez: Sylwia Witkowska
W dniach od 24.04.16 do 28.04.16r. obchodziliśmy w naszej szkole  „Tydzień Matematyki” pod hasłem „ W matematycznej krainie”.  Głównym cele tego przedsięwzięcia było zainteresowanie dzieci matematyką, pokazanie matematyki na wesoło, kształtowanie pozytywnego nastawienia do podejmowania wysiłku oraz rozwijanie samodzielnego i logicznego myślenia matematycznego.
Gra historyczna „Tropem wielkopolskich legend”
dodano: Czwartek, 18 maja 2017 przez: Sylwia Witkowska
Uczniowie Szkoły Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym uczestniczą w projekcie edukacyjnym „Z legendami przez Wielkopolskę”. Głównym celem projektu jest rozwijanie zainteresowań historycznych ze szczególnym uwzględnieniem historii regionu.
Eliminacje wojewódzkie „Młodzież zapobiega pożarom”.
dodano: Czwartek, 18 maja 2017 przez: Sylwia Witkowska
Olga Ciesielska z klasy szóstej reprezentowała powiat wągrowiecki w pierwszej kategorii wiekowej szkół podstawowych. Eliminacje jubileuszowej XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.
Konkursy czytelnicze „Tuwim i Brzechwa dzieciom” oraz „Czy znasz baśnie H. Ch. Andersena?”
dodano: Czwartek, 18 maja 2017 przez: Sylwia Witkowska
31  marca i 8 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się dwa konkursy czytelnicze. Głównym celem było rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2017 r.
dodano: Wtorek, 9 maja 2017 przez: Sylwia Witkowska
W dniach 8-15 maja 2017 r. odbyła  się  XIV edycja programu Tydzień Bibliotek. Jego głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.
Archiwum wiadomości: 2016/2017 [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2017 by Dział IT GSW Milenium