Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Szkoła podstawowa to najważniejszy adres w edukacji każdego dziecka.
To właśnie tu kształtują się umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat.
W Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia, dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych.
Uczniowie mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga i logopedy. Nie zapominamy o językach obcych - już od I klasy Dzieci uczą się języka angielskiego, a od IV klasy – drugiego języka obcego. Poza tym ze wszystkich wiodących przedmiotów odbywają się zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające uzdolnienia.
 
Aktualności
DZIEŃ WIOSNY
dodano: Środa, 21 marca 2018 przez: Sylwia Witkowska
21 marca obchodzimy Dzień Samorządności- Dzień Wiosny. W tym dniu każdy chętny uczeń może pozwolić sobie na szaloną fryzurę. Uczniowie klas I-III w dniach 20-21.03 wykonują prace plastyczne dotyczące walki ze smogiem oraz o zanieczyszczeniu i poprawie jakości powietrza. Z przygotowanymi pracami wezmą udział w happeningu, który odbędzie się 21 marca.
21 marca- Dzień Technologii w Edukacji
dodano: Środa, 21 marca 2018 przez: Sylwia Witkowska
<>NASK Państwowy Instytut Badawczy w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotował internetową zabawę, związaną z wartościowym i bezpiecznym wykorzystywaniem nowych technologii. 21 marca na stronie internetowej Akademii NASK udostępnione będą quizy, dotyczące bezpieczeństwa różnych narzędzi i usług sieciowych, powszechnie używanych również przez najmłodszych internautów. 
Akademia finansów w Szkole Podstawowej Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym – Przedsiębiorczy uczeń
dodano: Wtorek, 20 marca 2018 przez: Sylwia Witkowska
20 marca 2018 r. w naszej szkole zostały zorganizowane dla uczniów klas V-VII warsztaty z cyklu Akademia finansów – Przedsiębiorczy uczeń. Przeprowadziły je panie Marzena Sobkowiak i Koralia Gotowy - specjalistki z dziedziny bankowości, pracownice Banku Pekao SA , I oddział we Wrześni, Filia nr 5 w Gnieźnie, ul. Jana III Sobieskiego 17.
Dzień Kobiet - „Powróćmy jak za dawnych lat...”
dodano: Czwartek, 8 marca 2018 przez: Sylwia Witkowska
8 marca 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Popowie Kościelnym  odbyło się spotkanie związane z obchodami Dnia Kobiet przygotowane przez uczniów starszych klas pod kierunkiem p. Wiesławy Pakulskiej, p. Beaty Smarsz oraz p. Julity Hoffmann. Przybyłe na spotkanie panie powitała sołtys wsi p. Elwira Starosta, która złożyła paniom serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha i samych radosnych w życiu chwil. Do życzeń dołączył się także wójt Gminy Mieścisko p
Tydzień Bezpiecznego Internetu 2018
dodano: Środa, 31 stycznia 2018 przez: Sylwia Witkowska
Tydzień  Bezpiecznego Internetu 2018
W dniach 30.01-6.02.2018r.  będziemy obchodzić w naszej szkole tydzień bezpiecznego Internetu pod hasłem
„Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”
„Szacunek to istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, któr
„Przytulanie to taka witamina, której potrzebuje każdy człowiek…”
dodano: Środa, 31 stycznia 2018 przez: Sylwia Witkowska
W dniu 31 stycznia 2018 r. obchodziliśmy w naszej placówce  Międzynarodowy Dzień  Przytulania. Z tej okazji odwiedził uczniów szkoły oraz wychowanków przedszkola  „Tygrysek Bondi”,  który jest maskotką Agencji Ochrony Bond Guard Security, dbającej o bezpieczeństwo naszej szkoły. Podczas pobytu Tygryska było wiele atrakcji.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014]  [Inne]
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium